Копка вручну у Дніпрі та передмістях за доступною ціною зливну (вигрібну) або якусь іншу яму (котлован, льох, підвал, приямок, ставок чи басейн), а також траншею під воду, каналізацію, кабель, фундамент.

Оглядові ями, ями в гаражі, будь-які приямки.

Розробка вручну котлованів під приватний будинок, котедж, дачу або будь-яку іншу будівлю. Грунт, що виймається, вивеземо або акуратно розплануємо на вашій ділянці. Якщо потрібно, можемо зв’язати армування та залити плиту основи фундаменту або виготовити монолітний армований пояс під укладання блоків.

Риття підвала, льоху, басейна, ставка.

Поглиблення підвалу або цокольного поверху, разом з демонтажем старих бетонних підлог або стяжки, виносом, завантаженням у машину та вивезенням будівельного сміття та землі. Якщо буде необхідність, виконаємо армування, встановимо маяки та заллємо нову бетонну підлогу (з утепленням або без).

Вартість виконання земляних робіт залежить від кількох причин. Насамперед, звичайно ж, від рівня складності ґрунту. Найлегше розробка піщаних ґрунтів, потім звичайний городній чорнозем, далі глинисті ґрунти, потім цілина та укочена поверхня. Найскладніше – грунт з безліччю коренів і будівельним сміттям. Ще один фактор, з якого складається ціна – глибина проведення земляних робіт. Ну і загальний обсяг замовлення – чим більше різних робіт, тим загалом виходить дешевше. На сьогоднішній день (2022 року) ціна за куб виїмки ґрунту із майбутньої зливної ями або котловану при звичайному чорноземі або не ущільненій глині ​​(глибиною до двох метрів) становить 400 грн. Вивіз ґрунту на тачці від 120 гривень за метр кубічний (близько 10 метрів) до 200 (близько 50 метрів). Але найкраще зателефонувати, описати параметри ями та ґрунту, і відразу ж дізнатися вартість усієї роботи.

Іноді легше подивитися, чим прочитати

Також акуратно виконаємо й інші земляні роботи вручну, бетонні та демонтажні роботи.

top