Якщо Ви вирішили замовити виготовлення зливної ями, каналізаційної системи для заміського будинку, то Вас, напевно, мучить питання, скільки коштуватиме зливна яма під ключ. Для відповіді на це питання ми пропонуємо Вам ознайомитися з усіма етапами робіт, включаючи монтаж та інші послуги, для того щоб зрозуміти від чого залежить вартість і на що Ви витрачаєте гроші. Також варто зазначити, що компанія «ДніпроСептик» пропонує найбільш доступні ціни в даній галузі будівництва, створюючи значно вигідніші умови порівняно з конкурентами та приватниками.

Для будівництва зливної ями своїми руками дивіться наші ціни на матеріали нижче.

ЗАЛІЗОБЕТОННІ КАЛЬЦЯ

Від чого залежить вартість зливної ями

Ціна зливної ями залежить насамперед від її обсягів. Для того щоб визначити, який саме септик підійде для Вашого будинку, необхідно підрахувати кількість точок підключення до каналізаційної системи. Ми самостійно виготовляємо зливні ями та можемо запропонувати товар, вартість якого є цілком доступною.

Монтажні роботи та додаткові послуги

Вартість зливних ям під ключ залежить від обсягу робіт, що проводяться. Як правило, встановлення зливної ями передбачає такі послуги:

– аналіз ґрунту та розташування ділянки;

– проведення земельних робіт, копання котловану для зливної ями;

– монтаж резервуара;

– підключення системи каналізації, ізоляція всіх стиків, герметизація зливної ями;

– фінішні оздоблювальні та інші роботи із тестування зливної ями.

Ціна кожної з цих послуг у нашій компанії є максимально доступною, оскільки ми використовуємо власну техніку та залучаємо персонал нашої компанії, що дозволяє значно знизити вартість послуг та витрат компанії.

Вартість зливної ями під ключ включає і додаткові послуги з доставки та вивантаження кілець на місці монтажу. Ціна даних послуг залежить від місця розташування клієнта та стану ділянки, де проводитиметься розвантаження.

Компанія «ДніпроСептик» самостійно виконує всі роботи та виробляє витратні матеріали, без яких неможливе встановлення резервуара. Вартість зливних ям із установкою в нашій компанії значно нижча порівняно з іншими конкурентами, а отже, працюючи з нами Ви заощаджуєте свій бюджет. Зателефонуйте нам, щоб уточнити вартість робіт і зробити замовлення на встановлення зливної ями в заміському будинку.

Залишити відповідь

top