Чистка колодца

У тому випадку коли рівень води в шахті колодязя пішов, дзвоніть нам і води добавиться!!! Зменшення стовпа води в колодязі це ознака, що потрібне поглиблення колодязя, колодязної шахти. Серед усіх вище перерахованих послуг, запропонованих нами є, чищення та поглиблення колодязів. Замовити наші послуги ви можете у м. Дніпро та області, наші дорогі клієнти.
Роботу виконувати восени, влітку, коли тепло, коли стовп ґрунтових вод низький. Поглиблення колодязів варто довіряти фахівцям, оскільки цей процес є досить складним. Потрібно стежити за стовпом води, тому що можливо зниження сталося через посуху або потрібно просто почистити. Потрібно подивитися колодязі у сусідів та на інших ділянках, якщо у них таке саме. Швидше за все, справа не в кліматі, і не в джерелі, можливо пересох.

Поглиблення колодязя починається з підготовчих етапів, до яких входить:

  •  демонтаж захисної хатинки;
  •  демонтаж насосного обладнання (якщо є);
  • перевірка стану кілець шахти, якщо є грубі зміщення, то процедуру проводити небезпечно.

Кільця в шахті вашого колодязя встановлені неправильно, або спостерігається великі щілини і масивний перекіс.

Існує два основних методи поглиблення колодязів, застосування яких можливе залежно від ґрунту, глибини та інших факторів.

https://diggingwell.net/catalog/

Поглиблення колодязя із посадкою старої шахти

Варіантом поглиблення допустимо вашої шахти питної криниці вручну вимагає безпеки набитої руки, досвіду. З шахти старої криниці викачується весь залишок води, потім у цю шахту спуститься умілець, і починає обережно підкопувати під кільцями біля відро для передачі мула нагору. Підкопуючи рівномірно, шахта з кілець сповзає вниз, а на верх шахти при її посадці монтуються додаткові кільця на колону колодязя.

Поглиблення та чищення з використанням кілець меншого діаметру

Даний метод поглиблення нагадує попередній з тією різницею, що в колодязь опускаються кільця меншого діаметра і поглиблення проводитися за рахунок їх усадки.

Якщо ви хочете замовити поглиблення та чищення колодязів у м. Дніпро, Дніпропетровський регіон звертайтесь до нашої бригади. Ми надамо необхідну допомогу від наших умільців, плюс гарантія того, що всі види нашої роботи будуть швидко та якісно виконані.

Один із прикладів чищення та поглиблення вашої криниці дивіться на відео :

top