Траншея під водопровід, під каналізацію, газ, під укладання кабелю, траншея під різні фундаменти (за потреби виконаємо роботи з улаштування стрічкового фундаменту) та інші господарські потреби. Якщо немає потреби у зворотній засипці, викопаний грунт або віднесемо на вказане місце, або завантажимо на машину і вивеземо, або залишимо все як є. Можемо допомогти (під вашим керівництвом) укласти у викопану траншею труби каналізації або кабель.

Траншея вартість складається з низки чинників. Перший ― складність розробки ґрунту. Зазвичай найлегше копається піщаний ґрунт, потім простий городній чорнозем, далі глинисті ґрунти, утрамбована (укочена земля), цілина, ґрунти з безліччю коренів та будівельного сміття. Другий фактор, що впливає на ціну, – глибина проведення земляних робіт. І останні критерії, що формують загальну вартість, це загальний обсяг земляних послуг та географічне розташування ділянки виконання робіт.

На даний момент (2022 року) орієнтовна вартість копання траншеї (глибиною до метра) складає: при піщаному ґрунті (і об’ємі понад 50 куб.м.) ― 140 грн\погонний метр, при звичайному чорноземі (і наступній глині) ― 150 грн погонний метр. Але, звичайно ж, найкраще зателефонувати і, докладно описавши фронт майбутньої роботи, точно дізнатися ціну.

Також здійснюємо:

  • Риття вручну котлованів під будинок, підвал, льох.
  • Виконаємо роботи з влаштування вигрібної (зливної) ями – виїмка ґрунту, цегляна кладка, виготовлення плити перекриття з армованого бетону.
  • Поглиблення існуючих приміщень та підвалів з демонтажем старого бетону, виносом та вивезенням сміття та викопаної землі. За вашим бажанням професійно проведемо комплекс робіт з влаштування нової бетонної підлоги.
  • Перенесення та планування за рівнем привізного ґрунту.

Довіривши нам проведення земельних робіт на вашій ділянці, ви можете бути спокійні за порядок, терміни та якість виконання робіт. Ми приїжджаємо саме ПРАЦЮВАТИ, а не проводити час.

У нас є всі необхідні інструменти, від вас потрібно чітко позначити необхідне завдання, решту ми зробимо самі.

top