Бетоні кільця: за ціною виробника. Для тих хто вирішив будувати колодязь, септик, зливну яму своїми руками. Телефонуйте з радістю вам допоможемо з вибором і доставимо вам бетонні кільця на ділянку.

Копка колодязів – досить просте на перший погляд завдання, яке насправді складається з кількох складних технологічних етапів. Якщо Ви хочете щоб на вашій ділянці з’явився впорядкований колодязь, в якому завжди буде чиста та свіжа вода, довіряти цю роботу слід фахівцям.

Наша компанія пропонує свої послуги не тільки у Дніпрі, але й в інших регіонах Дніпропетровської області. Безліч виконаних на відмінно проектів, підтверджують, що співпраця з нами – правильний вибір

За простотою копання колодязя, що здається, ховається безліч складнощів, незнайомих непрофесіоналу. Найважливішим етапом облаштування є вибір місця для колодязя. Він повинен розташовуватися досить далеко від вигрібної ями, каналізаційних стоків та інших об’єктів, здатних забруднити воду. Крім того, кожен вид ґрунту потребує власного підходу. Наприклад, спроби самостійного копання шахти в сипучому ґрунті можуть призвести до обвалення шахти і працювати за таких умов можна лише з використанням спецтехніки.

Фахівці нашої компанії знайомі з подібними складнощами і всі роботи виконуються згідно з необхідними правилами та нормами, із застосуванням необхідного обладнання. Ми зробимо копання шахти на необхідну глибину. Після облаштування шахти провадиться встановлення будиночка для колодязя. При необхідності може бути встановлене насосне та інше обладнання для подачі води до будинку.

Копка колодязів, замовлена у нас – це ваш спокій та можливість вигідно заощадити. Дізнатися детально про ціни та замовити виїзд фахівця, можна на нашому сайті або зателефонувавши до компанії. Довіряйте роботу фахівцями, якщо потрібний найкращий результат.

При виготовленні колодязів ціноутворення

На ціну впливає ряд різних причин, що індивідуально визначається для кожного замовлення. Отже, Зливна (вигрібна) яма, колодязь з армованого бетону кілець залежить від наступних факторів:

— тип грунта, складність роботи;

— глибина колодязя;

— кількість видаткових матеріалів (бетоні кільця );

top