Вам потрібно викопати (вирити колодязь) та змонтувати на ділянці шахту для зливної ями чи колодязя? Компанія «ДніпроСептик» зробить у кращому вигляді, запропонуємо вам швидкість та якість проведення кожного виду роботи та її етапи. Наша команда має всі комплектуючі інструменти для монтажу кілець шахт, інших земельних послуг. Також матеріали за найнижчими цінами. Виготовлення необхідні для того, щоб зробити монтаж колодязя. Вартість послуг є прийнятною, кожному клієнту пропонуються додаткові знижки.

Наші вироби

Спектр послуг

Для людини, яка не стикалася з подібним завданням викопати колодязь, здається простою і невигадливою справою. Але насправді до земельних робіт, монтажу, колодязної шахти варто ставитися зі знанням справи, інакше неприємностей не уникнути. Наші фахівці визначать тип ґрунту та глибину вод. Перш ніж зробити монтаж, необхідно визначити місце розташування колодязя, адже на території приватного будинку можуть бути різні господарські споруди, здатні зіпсувати воду в колодязі, при близькому розташуванні. Після інспекції, підготовчих дій, провадяться всі основні технічні роботи. 1. Копка колодязя 2. Доставка залізобетонних кілець на ділянку 3. Монтаж колодязної шахти у викопану шахту колодязя 4. Герметизація швів колодязної шахти 5. Прокачування колодязя стовпа води до дна колодязя

Щоб вирити криницю (зливну яму) використовуємо: умілі швидкі руки, безпеку гарантуємо. необхідне обмундирування; дотримання правил роботи з урахуванням особливості ґрунту. що дозволяють прискорити темп копання, виключаємо ризик обвалу шахти. після готової шахти колодязя (зливної ями) робимо: монтаж кілець, гідроізоляція швів для колодязя. Станція водопостачання. Найнижчі ціни, ніж у конкурентів.

Якість та ціна

Бригада «ДніпроСептик» забезпечує якістю кожного! Команда має досвідчених спеціалістів. Маючи якісні матеріали та надійну техніку, ви отримуєте гарантію на довгі роки. Мінімальні ціни З нашою допомогою викопати колодязь, септик із бетонних кілець, можна з мінімальним бюджетом. Кожен замовник має індивідуальні знижки, співробітництво та розумні цінові рішення. Потрібна була зливна (вигрібна) яма, траншея, колодязь звертайтесь до нас! Щоб отримати якісні послуги.

 
top